Często Zadawane Pytania
Inspiracja, zaufanie, prostota.

1. Czy urządzenia VOOM są łatwe w użyciu?

Bardzo łatwe. Robiąc wdech za pomocą urządzenia, aktywuje się ono automatycznie. E-liquid jest podgrzewany i wytwarza się dym.

2. Jaka jest różnica między VOOM, a alternatywami?

Produkty VOOM zostały zaprojektowane, aby oferować najwyższą jakość. Prosty i elegancki design, odpowiednia oporność inhalacji oraz wysoka jakość i różnorodność aromatów – to wyróżnia VOOM na tle alternatyw.

3. Czy korzystanie z urządzeń VOOM jest bezpieczne?

Tak. Można korzystać z nich bez obaw. Nasze produkty wykorzystują wiodące w branży technologie i uzyskały liczne certyfikaty po przeprowadzeniu testów.

Zastosowane technologie bezpieczeństwa: zabezpieczenie przed niskim napięciem, zabezpieczenie zwarciowe, mikronowa grzałka ceramiczna zapewniająca czysty aromat, bezprzyciskowy przełącznik inhalacji, zabezpieczenie przed przekroczeniem czasu palenia, połączenie magnetyczne, zabezpieczenie przed cofaniem się dymu, zabezpieczenie przed przeładowaniem, zabezpieczenie przed przegrzaniem.

4. Dlaczego urządzenia VOOM nagrzewają się podczas używania?

Zaciągając się aktywujemy urządzenie. Powoduje to podgrzanie cieczy w pojemniku, zamieniając ją w parę. Podczas tego procesu wytwarza się ciepło. Panel sterowania ma funkcje ochrony przed przegrzaniem, więc nie ma obaw o bezpieczeństwo.

5. Jak należy przechowywać urządzenie?

Nie ma specjalnych wymagań dotyczących przechowywania, ale zaleca się przechowywanie urządzenia w chłodnym i ciemnym miejscu.

6. Jakie aromaty są dostępne? Jaka jest zawartość nikotyny?

Pody VOOM to idealne połączenie naturalnego i sztucznego aromatu. 9 aromatów do wyboru: Cytrynowy, Tytoniowy, Truskawkowy, Miętowy, Palnej Kawy, Mango, Szisza Jabłkowa, Winogronowy, Arbuzowy

7. Jak korzystać lub wymieniać VOOM pody?

Dzięki połączeniu magnetycznemu umożliwia proste zamontowanie poda. W oka mgnieniu urządzenie jest gotowe do użytku.

Gdy zauważy się brak aromatu i mniej pary, należy sprawdzić, czy e-liquid nie zużył się. W przypadku zużycia należy wyciągnąć pusty pod i wymienić go na nowy. W przypadku uszkodzenia urządzenia, należy wymienić je na nowe.

8. Stwierdziłem przeciek w urządzeniu? Co może być przyczyną i co należy zrobić?

Prawdopodobnie jest to kondensat wytwarzany przez parę podczas użytkowania. Należy spróbować potrząsnąć urządzeniem z ustnikiem do dołu. Wysoka temperatura i ciśnienie powietrza mogą powodować wycieki. Zaleca się używanie i przechowywanie urządzenia w standardowych warunkach.

9. Kiedy należy naładować urządzenie?

Gdy wskaźnik LED miga na czerwono 10 razy.
Kolor wskaźnika pokazuje stan baterii: czerwony – mniej niż 30%, niebieski – 30% -70%, biały – więcej niż 70%.

Zastrzeżenie:

E-papierosy są produktem z ograniczeniami wiekowymi. Sprzedaż produktu dla nieletnich jest surowo wzbroniona. VOOM jest przeznaczony do użytku przez dorosłych palaczy w wieku ustalonym prawnie.

 

Ostrzeżenia:

  • Produkt zawiera nikotynę, która jest uzależniającą substancją chemiczną. NIE należy używać produktu w czasie ciąży lub karmienia piersią; stwierdzonych chorób serca, nadciśnienia, cukrzycy, chorób układu oddechowego lub uczulenia na nikotynę, glicerynę lub glikol propylenowy.
  • Przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Zaleca się przechowywanie urządzenia VOOM w chłodnym i ciemnym miejscu.
  • Należy używać produktu zgodnie z własnym uznaniem. W przypadku uczucia dyskomfortu należy natychmiast przerwać korzystanie z urządzenia.