Cechy produktu

Satysfakcja porównywalna do tradycyjnych papierosów

Satysfakcjonująca rezygnacja z palenia tradycyjnej alternatywy i innych urządzeń jest możliwa! To właśnie propozycja innowacyjnego rozwiązania od marki VOOM. Znane elektroniczne urządzenia oraz podgrzewacze do tytoniu zastępuje nowoczesność oraz innowacja w pełnym wydaniu!

Twoja przestrzeń bez uciążliwego dymu

Już nigdy więcej przykrego dymu, uporczywego popiołu i nieprzyjemnych zapachów! Prawdziwa eksplozja aromatów! VOOM to rewolucyjne urządzenia wytwarzające aerozol, który ulatnia się znacznie szybciej, niż nieprzyjemny dla otoczenia tradycyjny dym.

Bez ognia, bez popiołu, bez przycisków

W przeciwieństwie do powszechnie dostępnych na rynku tradycyjnych alternatyw i urządzeń, elektroniczne urządzenie VOOM to maksymalnie wysoki komfort użytkowania. Bez ryzyka poparzenia. Technologia produktów VOOM wyklucza procesy spalania. Zero dymu, ognia i popiołu!

Perfekcyjny design, najwyższa jakość

Koniec z tradycyjnymi i nieporęcznymi urządzeniamii! VOOM to wyjątkowe połączenie lekkości, smukłości, nietuzinkowej elegancji i absolutnie najwyższej jakości wykonania! Design produktów VOOM został zaprojektowany z myślą o tych wszystkich użytkownikach, dla których liczy się perfekcyjny wygląd.